NELER YAPARIZ

Genellikle lüx konut-villa sektörü projelerinde uzmanlaşmış; boya, tadilat, dekorasyon, seramik, elektrik, kartonpiyer, alçıpan vb. komple iç-dış tasarım işleri yapan bir aile şirketiyiz.

Kurular Yapı & İnşaat, sektördeki 36 yıllık deneyimin ile, daha farklı bir bakış açısıyla ve bu alandaki eksikliklerin, butik ama bir o kadar da profesyonel bir şekilde çözüme ulaştırılması için Hüseyin KURU tarafından 1983 yılında Kurular Yapı kurulmuştur. 

Butik bir çalışma prensibiyle kaliteli projelere imza atan Kurular Yapı, bir aile şirketi olarak sabit yönetim kadrosunda Özgür KURU,  elektrik departmanında Soner KURU, uzun yıllar birlikte çalışan ve artık aileden olan ekip üyelerinden oluşmaktadır.  

Kurular Yapı kurulduğu tarihten itibaren standart işi tamamlama anlayışından ziyade; çalışılan projenin en ince detaylarına kadar ince elenip, sık dokunarak en kaliteli ve görsel açıdan en iyi şekilde teslim edilmesi ana amaç olarak benimsenmiştir.

BİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve 1200 üzeri referanslarımızla, sizlerde projelerinizi bize gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

BOYA PROJELERİ 91%
SERAMİK PROJELERİ 94%
ELEKTRİK PROJELERİ 96%
TADİLAT PROJELERİ 93%
TESİSAT PROJELERİ 98%
ALÇIPAN-KARTONPİYER 92%