TADİLAT

1983 yılından beri İstanbul’da anahtar teslimi daire, ofis, ev dekorasyonu denilince akla gelen ilk firmalardan olan Kurular Yapı; yılların ve çevresel koşullara bağlı olarak yıpranan bütün yaşam alanlarınızı, en kaliteli ürün ve ekipmanlarla projelendiriyor, geliştiriyor ve uyguluyor.  

Tadilat projelerini ister komple tadilat, isterseniz bölgesel tadilat gerektiren kısımlar için en uygun çözümler ile uygulamaktayız. Profesyonel çalışanlarımız keşif ziyaretinden sonra size istekleriniz doğrultusundan en uygun çözümleri üretip projelendirmektedir.

BOYA

Ağırlıklı olarak komple Boya işleri yapan firmamız, hızın yanı sıra projenin kusursuz bir şekilde ilerlemesi için çok dikkatli ve temiz şekilde çalışmaktadır. Çalışanlarımız sürecin her anında gerekli kontrol ve hassasiyeti iş tamamlanıncaya kadar sürdürmektedir. 

Her çeşit boya ve badana uygulama hizmeti sunan Kurular Yapı, ister klasik olsun, ister dekoratif iç dekorasyon alanında olsun yılların verdiği deneyim bilgi birikim ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

SERAMİK

Seramik, yaşam alanlarındaki en önemli görsel elemanlardandır. Bulunduğunuz ortamın görsel olarak istediğimiz havayı ve tasarımı yansıtması, yaşam standartlarımızı yükselten faktörlerdendir.

Biz, seramik ve fayans uygulamarımızı ince hesaplamalar sonucunda ortamın yüzeyine uygun, kusursuz ve kesinlikle ek parçalar yapmadan; gerekli olursa ortam alanının daraltılarak veya genişleterek tek parça halinde uygulamaktayız.

TESİSAT

Yaşam alanınızın kullanım açısından en önemli kısmı tesisat işlerinin doğru planlanıp, uygulanmış olmasıdır. Yanlış planlanıp, uygulaması yanlış yapılmış bir tesisat yaşadığınız alandan biran önce gitme, orada yaşamak istememenize neden olabilir. Biz gerek tesisat alanından yenileme, tadilat işleri olsun gerek komple yeni bir proje olsun bu tür problemlerle karşı karşıya kalmamanız için süreci en doğru şekilde planlayıp, yönetiyoruz.

alçıpan-kartonpiyer

ALÇIPAN-KARTONPİYER

Alçıpan sistemlerinin en önemli özelliği diğer sistemlere göre yangına daha dayanıklı olmasıdır. Alçıpan ile asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapılabilmektedir. Alçıpan, iskeleti dayanıklı ve doğru bir şekilde projelendirilip inşa edilen yapılara esneklik ve hafiflik kazandırır.

Alçı ve Kartonpiyer ekonomik, basitçe uygulanabilen, yapılarda görünmesini istemediğimiz bölümleri estetik bir görünümle gizleyen, dekorasyon amacı ile tavan ve duvarlarda sarf edilen alçı ve sertleştirilmiş mukavvadan oluşturulan bir yapı malzemesidir.

ELEKTRİK

Yaşam alanlarımızda elektrik tadilatı ve elektrik tesisatı döşeme işlemlerinin ortam dekorasyonuna uygun şekilde projelendirip yapılması, sadece görsel zevkinizi tatmin etmek için değil, yaşadığımız yerleri daha fonksiyonel biçimde kullanabilmeniz açısından da son derece önemlidir.

Kabloların özenle kamufle edilmesi, en son teknolojiye,evinizin dekorasyonuna ve zevkinize uygun avize, spot aydınlatma lambalarının kullanımı, dekorasyona uygun priz ve anahtar seçeneklerinin doğru şekilde tercih edilmesi evinizi daha konforlu biçimde kullanmanızı sağlayacaktır.

Özellikle elektrik tesisatında, elektrik işleri sorumlusu Soner KURU sayesinde, daha dayanıklı, uzun ömürlü ve güvenli bir yaşam alanına sahip olmanız söz konusu olacaktır.